Парк обладнання

Cps hero cobas pro integrated solutions fron shot

Cobas PRO

Cps hero cobas pro integrated solutions fron shot

Cobas PRO

Модульна аналітична система, перша на Україні в лабораторії "Астра - Діа"

Детальніше у сюжеті:

https://www.youtube.com/watch?v=36IYks8gEHY

Roche

Roche Hitachi cobas e41 (Швейцарія, Японія)

Roche

Roche Hitachi cobas e41 (Швейцарія, Японія)

Перший та найкращий в Закарпатській області, аналізатор Cobas e 411 — повністю автоматизована система для імунохемілюменісцентного аналізу.
Свого часу визначення різних антитіл і антигенів, що містяться в організмі людини, за допомогою методу ІФА (імуноферментний аналіз) було революційним відкриттям в області діагностики та моніторингу терапії різних захворювань.У той же час науковий прогрес розвивається в останні десятиліття дуже швидко, дозволяючи використовувати на наших робочих місцях нові сучасні методи визначення шуканих речовин.

В аналізаторі Cobas e 411 використовується технологія електрохемілюмінісценціі. Принцип вимірювання все так же заснований на реакції антиген-антитіло, але в даному випадку не присутній ферментативний компонент, а використовуються спеціальні мітки, магніт і електрична напруга. Використання солі рутенію в якості мітки, а також сучасного методу електрохемілюмінесценціі в поєднанні зі стрептавідін-біотіновой технологією забезпечує отримання результатів аналізів з найвищою точністю, специфічністю і відтворюваністю. Все це дозволяє отримати суттєві переваги для пацієнтів у порівнянні з методикою ІФА, а саме:

Дуже короткий час виконання аналізу — 18 хвилин для більшості тестів, що дозволяє, при необхідності, отримати результати буквально в лічені години.

Широкі межі вимірювання параметрів — діапазон одержуваних значень дуже великий, починаючи від дуже низьких значень, закінчуючи дуже високими. Це дозволяє максимально достовірно ставити діагноз і проводити моніторинг використовуваної терапії.

Мала кількість зразка для дослідження — для виконання широкої панелі тестів потрібно зовсім незначна кількість сироватки або плазми. Особливо це важливо в педіатричній практиці, коли необхідно зробити забір крові у дітей, у тому числі новонароджених.

Унікальна концепція програмування приладу при завантаженні реагентів — досить тільки завантажити стандартні упаковки з готовими до використання реактивами, калібраторами і контролями, що призводить до автоматичного програмування приладу без помилок.

Аналізатор Cobas e 411 являє собою автоматичну закриту систему. Закрита система означає, що для роботи в ньому можуть бути використані реагенти тільки виробництва «Roche Diagnostics»(Швейцарія). Автоматична система працює практично без участі людини, що дозволяє виключити помилки, пов’язані з людським фактором.

Таким чином, використання для діагностики аналізатора Cobas e 411 дає гарантію отримання якісних, достовірних, швидких результатів аналізів кожного пацієнта.

C111

Біохімічний аналізатор ROCHE cobas c111

C111

Біохімічний аналізатор ROCHE cobas c111

Медична Лабораторія «Астра-Діа» продовжує свій розвиток. Доказом цього є встановлення в експрес лабораторії м. Тячів нового біохімічного аналізатора компанії Roche (Швейцарія) — cobas c111. Що надасть можливість мешканцям Тячівського району отримувати результати біохімічних досліджень протягом однієї години!

 

Автоматичний компактний біохімічний аналізатор довільного доступу (Random Access).

Аналізатор cobas c 111 включає в себе рішення, які притаманні великим системам:

 • аналітичні компоненти від cobas Integra (дозуючий пристрій, фотометр, пробозабірник);
 • реагенти та аплікації аналізатора cobas Integra і cobas 6000;
 • розвивається меню тестів.

Результати аналізів можна порівняти з результатами, отриманими на інших аналізаторах Roche.

Розрахованій на Середнє навантаженості 30 проб в день.

Призначений для роботи в лабораторіях лікарень та експрес-лабораторіях відділень реанімації та інтенсівної терапії.

Cobas

Автоматичний біохімічний аналізатор Roche cobas c 311

Cobas

Автоматичний біохімічний аналізатор Roche cobas c 311

Автоматичний біохімічний аналізатор довільного доступу (Random Access).

 • Призначений для лабораторій, що виконують 50-200 зразків на день;
 • Більше 100 тестів в меню клінічної хімії;
 • Рідкі, готові до використання реагенти в упаковках cobas c pack легко встановлюються на борт аналізатора;
 • Кожна касета містить всі необхідні для аналізу реагенти, що спрощує зберігання і логістику;
 • Обсяги упаковок забезпечують економне використання при визначенні як рутинних, так і специфічних параметрів;
 • Висока стабільність калібрування зменшує витрату реагентів;
 • 73% тестів вимагають менше 5 мкл зразка, що зручно для педіатричних зразків;
 • Безконтактне ультразвукове перемішування в реакційному кюветі виключає можливість кросc-контамінації.
Integra

Автоматичний біохімічний аналізатор ROCHE COBAS INTEGRA 400 plus

Integra

Автоматичний біохімічний аналізатор ROCHE COBAS INTEGRA 400 plus

Прилад для консолідації тестів і збільшення ефективності роботи лабораторії шляхом зменшення загальних витрат.

Широке меню тестів, унікальні касети для реагентів і чотири перевірені технології вимірювання об’єднані простим програмним забезпеченням аналізатора Cobas Integra 400 plus.

Cobas Integra 400 plus — правильний вибір для лабораторій, які прагнуть інтегрувати різноманітні біохімічні тести в одному приладі.

Dt

Ампліфікатор ДТ 96, ДТ прайм

Dt

Ампліфікатор ДТ 96, ДТ прайм

АМПЛІФІКАТОР ДТ-96 — призначений для проведення полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) і детекції в режимі «реального часу». Детектуючий ампліфікаторДТ-96 є кращим вибором, як для діагностичних лабораторій, так і для наукових установ

Відмінні риси детектуючого ампліфікатора ДТ-96:

— Висока продуктивність завдяки 96-лунковому формату пристосованому до стандартних планшетів, пробірок і стрип.

— Мультиплексна детекція з використанням до 5-ти каналів  флуоресценції і різних комбінацій флуорофорів

— Довговічність світлодіодних (LED) джерел світла, що відрізняються високою тривалістю служби до 100 000 годин і стабільністю роботи на відміну від галогенних ламп

— Висока чутливість, співвідношення сигнал / шум і низький рівень перешкод між каналами забезпечуються за допомогою оригінального оптичного тракту, що включає в себе окремий джерело світла на кожен канал і ПЗС-матрицю (CCD камеру)

— Широкий динамічний діапазон детекції досягається застосуванням методу множинної експозиції, що дозволяє на якісно новому рівні оптимізувати умови реєстрації сигналу, спростити (або скасувати взагалі) фотометричні параметри

— Робота з різним типом флуорофорів, завдяки комплектації оптичними системами з різними спектральними характеристиками .

— Термоблок ампліфікатора дозволяє задавати градієнт температури відпалу, надаючи додаткові можливості для оптимізації програм ампліфікації

— Автономне виконання завдання і відновлення програми при відключенні харчування або збою в роботі комп’ютера відбувається завдяки вбудованому микроконтроллеру і дисплею

— Простота управління ампліфікатором і гнучкість налаштувань здійснюється за допомогою російськомовного програмного забезпечення, орієнтованого на користувача різного рівня підготовки; передбачена можливість роботи з програмою як в компактному, так і в розгорнутому режимі, що забезпечує комфортне середовище для клінічних та дослідницьких програм

— Можливість роботи з роботизованими системами пробоподготовки завдяки спеціальній геометрії корпусу і висувному термоблоку з автоматичним приводом

— Можливість роботи в рамках інтегрованих лабораторних систем завдяки збереженню даних в стандартних графічних і текстових форматах і сполученню з базами даних

— Підвищення продуктивності детектуючого ампліфікатора ДТ-96 забезпечується тим, що кілька приладів можуть управлятися одним комп’ютером; обробка даних може здійснюватися користувачем на даному комп’ютері під час виконання іншої програми ампліфікації;

— Невеликі габарити приладу дозволять організувати комплекс з декількох приладів для збільшення продуктивності.

Детектуючий ампліфікаторДТ-96 є відкритою системою, є оптимальним вибором для проведення ПЛР аналізів.

Sysmex

Гематологічний аналізатор Sysmex XS-500i

Sysmex

Гематологічний аналізатор Sysmex XS-500i

 Парк обладнання Медичної Лабораторії «Астра-Діа» поповнився ще одним

гематологічниманалізатором Sysmex XS-500i всесвітньо  відомої фірми

«Sysmex Corporation» (Японія).

   Sysmex XS-500i —  автоматичний гематологічний аналізатор, призначений для

діагностики «in vitro»в клінічних лабораторіях Гематологічний аналізатор XS- 500i

є неперевершеним за показниками результатів, які він видає, володіє багаторічними

експлуатаційними характеристиками.За рахунок можливості вимірювання показника

HCT,всі еритроцитарні індекси на порядок точніші,ніж у аналогічних аналізаторів.

Mythic

Гематологічний аналізатор – Mythic 22

Mythic

Гематологічний аналізатор – Mythic 22

Раді повідомити Вас, що лабораторія «АСТРА-ДІА», успішно запустила в роботу НОВИЙ Гематологічний аналізатор – Mythic 22 фірми ORPHEE (Швейцарія), виробництва компанії С2 Diagnostics(Франція). Даний аналізатор відповідає всім міжнародним вимогам та відкриває нові можливості в проведенні сучасного гематологічного аналізу.

Дане інформаційне повідомлення було складено для усунення такої проблеми як «комунікація лабораторії та клініциста» та доступно висвітлити нові особливості автоматичного гематологічного аналізу, що виконується в нашій лабораторії.

Даний аналізатор автоматично диференціює лейкоцити на 5 вищевказаних груп (від того і походить назва 5-DIFF). Причому при розподілу лейкоцитів аналізатор обраховує біля 5000 клітин, на відміну від 100-200 клітин, коли лейкоцитарна формула підраховується мікроскопічно. Отже, отриманий результат процентного співвідношення видів лейкоцитів є в десятки разів точнішим.

Зверніть увагу! Апарат видає таку групу лейкоцитів як NEU-Нейтрофіли (в % і Г/л) і не виділяє окремо таку форму нейтрофільних гранулоцитів як паличкоядерні нейтрофільні гранулоцити . Дані форми клітин він автоматично вносить в загальну кількість Нейтрофілів (група NEU).

Насьогодні згідно рекомендацій Інституту по стандартизації в клінічній лабораторній діагностиці (CLSI) паличкоядерні нейтрофіли не повинні розглідатися як окремий параметр аналізу лейкоцитарної формули (Clinical and Laboratory Institute (CLSI). Reference leucocyte (WBC) differential Count and evaluation of instrumental methods, approved standard – 2nd edition.200 CLSI, 2007).

Чому ж прийняли такий стандарт? Тому, що при підрахунку паличко ядерних нейтрофілів завжди присутні такі помилки:

 • Помилка суб’єктивної інтерпретації
 • Статистична помилка за рахунок невеликої кількості клітин, що аналізуються.

Що ж до мікроскопії мазка крові лікарем-гематологом, звичайно це дослідження є незамінним, коли мова йдеться про моніторинг та виявлення онкозахворювань крові, атипових мононуклеарів, патологічних включень в клітинах, плазматичних клітин і т. п.

Carl

Мікроскоп Carl Zeiss

Carl

Мікроскоп Carl Zeiss

Carl Zeiss Primo Star — тринокулярний цифровий USB мікроскоп з системою візуалізації відеокамерою U3CMOS 3,1 Мп і спеціальною програмою Діанел-Мікро — це цифровий діагностичний комплекс — універсальний цифровий мікроскоп з якісної швидкої кольоровою відеокамерою для біологічних, лабораторних, і медичних досліджень, а також для візуалізації досліджень в процесі навчання у вищих і середніх навчальних закладах. Комплекс заснований на високоякісному цифровому мікроскопі Carl Zeiss Primo Star — Карл Цейс Прімо Стар, цифровій камері і спеціальному з програмному забезпеченні російською мовою Діанел-Мікро, з можливістю аналізу і вимірювання біологічних об’єктів в світлому полі.
Детальніше про функції і можливості програми Діанел Мікро

   Діанел-Мікро цифровий темнопольний мікроскоп
Темнопольний мікроскоп або мікроскоп, що працює за методом темного поля, представляє з себе мікроскоп проходить або відбитого світла з темнопольним конденсором.
Метод темного поля застосовується для отримання зображень прозорих, непоглощающіх і тому не видимих при спостереженні в світлому полі об’єктів. Пучок променів, які висвітлюють об’єкт, виходить з конденсора у вигляді порожнього конуса і безпосередньо в об’єктив не потрапляє. Зображення створюється тільки світлом, який розсіюється мелкоструктурная елементами об’єкта. В поле мікроскопа на темному фоні видно світлі зображення дрібних деталей; у великих деталей видно тільки світлі краю, які розсіюють висвітлюють промені.

   Один з нових перспективних методів діагностики здоров’я, в якому застосовується метод темного поля — дослідження будь-яких біологічних об’єктів, наприклад, слина, сеча, частинки шкіри, волосся і нігтів. Використання інших додаткових біооб’єктів залежить від кваліфікації і бажання лікаря.

   Дане обладнання може бути використано * для дослідження флуоресценції (люмінесценції) препаратів (* при додатковому замовленні). Флуоресцентний освітлювач з ртутної лампою високого тиску потужністю 50 Вт має вбудовану центрована польову діафрагму, порт для нейтральних світлофільтрів і слайдер для фільтрових кубів. Стандартна комплектація включає куби синього і зеленого освітлення, можливі інші варіанти фільтрових кубів.

   Модель надає ширші можливості для дослідника за рахунок модульної побудови комплекту мікроскопа. Пятігнездная револьверна головка у мікроскопа має додатковий порт для розміщення поляризатора і тестових пластин. У комплектацію мікроскопа можуть бути включені будь-які комплекти об’єктивів, різні варіанти конденсоров і наглядових тубусів. Флуоресцентний освітлювач, інтегрований в раму мікроскопа, не змінює загального збільшення мікроскопа і дає можливість комбінованого освітлення проходить і відбитим світлом.

   Тринокулярний оглядовий тубус мікроскопа забезпечений светоделітельной пластиною з пропускною спроможністю світлового потоку 50/50%.

   Характеристики темнопольного мікроскопа Carl Zeiss Primo Star:
Мікроскоп біологічний тринокулярний для лабораторних досліджень Primo Star, з галогенних освітлювачем, управління предметним столиком праворуч.
Настроюється світло за Келлером
Оптика мікроскопа розрахована на «Нескінченність», що дозволяє використовувати периферійні пристрої такі як люмінесценція, поляризація і додаткова збільшувальна оптика.
Об’єктиви план-ахромат: 4х-10х-40х (фазовий контраст, темне поле), 100х використовувати масло іммерсійне,
Окуляри: параметри — 10х / 20
Візуальне збільшення на екрані, крат: від 2000х до 8000х
Насадка: тип — бінокулярна насадка 30 ° / 20 ° з фотовиходом (50:50)
Кут нахилу окулярних трубок: 30 °
Розсунення очної бази: 50 -75 мм, конструкція — зміна висоти погляду
Адаптер-пеереходнік під камеру C-mount P95-C 1/2 «0.5x
Конденсор: числова апертура — 0,9 / 1,25
Апертурна діафрагма — регульована, кріплення — у вузлі з фокусировочним механізмом
Предметний стіл: тип — координатний, параметри: 75х30 мм, управління — правосторонній
Фокусування механізм: тип — коаксіальний (суміщення грубого й точного фокусування), конструкція — рукоятки різних діаметрів і точності настройки
Додаткові речі — пилозахисний чохол, іммерсійне масло 5 мл
Темнопольна вставка для забезпечення темного поля (Darkfield slider 0.40-0.65 for «Primo Star»)

Compy

Напівавтоматичний аналізатор сечі — Combilyzer 13

Compy

Напівавтоматичний аналізатор сечі — Combilyzer 13

Combilyzer 13 – новий скринінговий прилад для аналізу сечі.

 • 13 параметрів, у т.ч нові маркери: мікроальбумін, креатинін.
 • Розрахунок співвідношення: альбумін/креатинін.
 • Сканер штрих-кодів.
 • Зручне для користування вбудоване ПО.
 • Повідомлення про аномальні результати.
 • Стандартний режим (60 стрипів/год.).
 • Швидкий режим (> 100 стрипів/год.).
 • Вбудовани принтер. Вибір одиниць вимірювання.
 • Підтримує зв’язок із інформаційною системою лабораторії (LIS).
 • Збереження 1000 результатів у пам’яті системи.
 • Вбудована програма контролю якості.

Аналізатор працює із тест-смужками COMBINA 13.

Тест-смужки для аналізу сечі COMBINA 13 використовують для діагностики та контролю таких патологій, як цукровий діабет, ниркові та урогенітальні інфекції, серцева нестача тощо. Вони корисні для виявлення відхилень у функціонуванні жовчного міхура, печінки, нирок, серцево-судинної системи тощо.

70998 9550566

Гематологический анализатор Sysmex XN-550

70998 9550566

Гематологический анализатор Sysmex XN-550

Компактний 5-компонентний диференційний аналізатор з повністю інтегрованим IPU і компактним сенсорним РК-дисплеєм. Підвищує продуктивность робочого процесу з автоматичним аналізом проб. XN-550 оснащений автоматичним семплером і, таким чином, покращує продуктивність робочого процесу. XN-550 включає в себе перевірені технології Sysmex для флуоресцентної проточної цитометрії, гідродинамічну фокусацію та SLS- метод виявлення гемоглобіну.

68285 5243587

Аналізатор крові автоматичний ІФА "DYNEX DS2"

68285 5243587

Аналізатор крові автоматичний ІФА "DYNEX DS2"

Дивовижна автоматизація і потужність на мінімальній відстані. Інноваційний DS2 призначений для клінічних, дослідницьких і промислових лабораторій, які хочуть поліпшити свої процеси за допомогою автоматизацій.

DS2 усуває зміни, які відбуваються з ручними процесами, забезпечуючи ретельний, повторюваний аналіз, необхідний для критичних застосувань, включаючи імунологію, інфекційні захворювання, гормон, алергологію, хімію крові, тестування на наркотики, безпеку харчових продуктів, судову експертизу і екологічні випробування.

Alifax roller 20 mc

Alifax Roller 20 PN

Alifax roller 20 mc

Alifax Roller 20 PN

Alifax Roller 20 PN повністю автоматичний аналізатор для вимірювання ШОЕ по Вестергрену.

E lyte plu

Аналізатор електролітів E-Lyte Plus

E lyte plu

Аналізатор електролітів E-Lyte Plus

Аналізатор електролітів E-Lyte Plus

Cs 2000

Автоматичний аналізатор Sysmex CS-2100

Cs 2000

Автоматичний аналізатор Sysmex CS-2100

Система оцінки гемостазу CS-2000i - прилад нового покоління. Підходить для великих лабораторій з великою кількістю зразків для аналізу системи згортання (від 100 зразків в день), забезпечуючи постійну високу якість результатів. Мультихвильова технологія вимірювання з різними довжинами хвиль, що дозволяє досліджувати до 60 різних параметрів з використанням методів аналізу коагуляції, хромогенного аналізу, імунологічного аналізу та агрегації тромбоцитів. Впровадження в пристрій PSI-технології дозволяє полегшити роботу оператору під час виявлення особливо складних моментів у проведенні дослідження.

Продуктивність: 180 ПЧ/год;  АЧТЧ: 115 тестів / годину

Переваги:

1. Унікальна технологія оцінки преаналітичного стану зразка (мультихвильове сканування) виключає вплив інтерферуючих речовин: гемоглобін, білірубін, ліпіди.

2. Наявність власної системи контролю мінімізує можливість виникнення помилок і практично повне виключення необхідності проведення повторних тестів.

3. Прилад оснащений проколом пробок пробірок, що зводить до мінімуму контакт з небезпечними речовинами.

4. Висока продуктивність: нахил флаконів мінімізує мертвий обсяг реагентів; одночасне завантаження до 3-х лотів одного реагенту; 10 позицій з функцією перемішування реагентів.

5. Можливість роботи з відкритими та закритими пробірками, а також наявність функції виконання термінових проб.

6. Зручність в роботі: авторозведення проб, контролів і калібрувальних розчинів; зчитувач штрих-кодів проб, реагентів, контролів і калібрувальних розчинів; одноразове завантаження до 50 проб пацієнтів; можливість роботи з педіатричними зразками; автоподача реакційних кювет (місткість до 500 кювет на борту)..

7. Можливість самостійно задати параметри, за якими необхідно видавати результати дослідження.

8. Наявність сервісу контролю зразка перед початком тесту дозволяє на початковому етапі виявити і усунути неточності.

9. Автоматичне сортування результатів.

10. Можливість сканування реакції згортання, використовуючи 5 різних видів радіохвиль.

Siemens

Siemens immulite 2000 XPI

Siemens

Siemens immulite 2000 XPI

Не зважаючи на такий складний для України час, ми працюємо для вас, саме тому зосередили свої зусилля на розвиток!

МЛ «АСТРА-ДІА» розширила парк обладнання, ще одним світовим лідером у галузі лабораторної діагностики, відтепер SIEMENS IMMULITE 2000 XPI працює у нас!Два світові лідери лабораторного ринку від тепер в одній лабораторії!

Roche i Siemens від тепер працюють разом в МЛ «АСТРА-ДІА»

Bc 6000 mindray

Mindray BC-6000

Bc 6000 mindray

Mindray BC-6000

Модуль гематологічної станції з автоматичною подачею зразків з одночасним завантаженням до 50 пробірок.

Продуктивність - 110 тестів\год. Підтримує програму роботи з венозною та капілярною кров'ю, і біологічними рідинами організму. Метод диференціювання - проточна лазерна цитометрія з люмінесцентним фарбуванням.

За допомогою BC-6000 можна виконувати клінічний аналіз крові, диференціювати лейкоцити на 5 субпопуляцій, вимірювати концентрацію гемоглобіну, визначати кількість ядровмісних еритроцитів в пробах крові, а також проводити аналіз біологічних рідин.