![80423579 2740917889285431 7881014411178016768 o](/assets/news/112/large/80423579_2740917889285431_7881014411178016768_o.jpg?1577627292)
«Астра-Діа» завершує рік!
29.12.2019Успіх нашої компанії базується на постійній роботі над собою, прагненні змін на краще та самовдосконаленні. Ми завершуємо 2019 рік із почуттям вдячності за вашу довіру, твердою вірою у свої сили та чіткими планами на прийдешній рік.
Проводжати рік у нас прийнято у дружньому колі працівників «Астра-Діа». І цього разу ми чудово провели час разом, прекрасно відпочили, аби з новими силами йти далі!