![293448840 5353359554707905 8877287543102632072 n](/assets/news/213/large/293448840_5353359554707905_8877287543102632072_n.jpeg?1658841968)
Корисна інформація про наших офіційних партнерів
12.07.2022Лабораторія “Астра-Діа” успішно співпрацює з багатьма медичними закладами нашої області. Та сьогодні хочемо поділитись інформацією про наших офіційних партнерів - медичний центр Endo Clinic (Закарпатська Ендоклініка).
Це єдина в регіоні клініка, що спеціалізується на ендокринології. Тут надають найширший спектр послуг із діагностики, лікування та профілактики ендокринної патології в дорослих і дітей.
Крім того, Endo Clinic має тісну співпрацю з вузькими спеціалістами в сфері ендокринної гінекології, урології, неврології, кардіології, гастроентерології, дієтології та УЗД всіх ділянок тіла.
А оскільки якісна діагностика передбачає обов’язкові лабораторні дослідження, то клієнтам Endo Clinic на місці пропонують повний спектр послуг лабораторної діагностики від “Астра-Діа”.
Ми допомагаємо лікарям, лікарі допомагають Вам!