Оформлення онлайн замовлення на сайті тимчасово неможливе. Просимо вибачення за незручності!

Детальніше
46780472 2056305624413331 5475849544509947904 n

Підготовка до здачі аналізів на гормони

27.11.2018

Рівень того, чи іншого гормону в крові може дати суттєву інформацію про стан багатьох внутрішніх органів. Далі - про те, в яких випадках призначають аналіз на рівень кортизолу та статевих гормонів, а також про те, як підготуватися до цих аналізів.

Кортизол (гідрокортизон) підтримує гормональний баланс в організмі під час стресу. Цей гормон - єднальна ланка системи гіпоталамус-гіпофіз-надниркові залози, тому його обсяг є визначальним для здоров'я цієї системи. Підвищений показник кортизолу вважається нормою, коли людина перебуває в стресовій ситуації, а також при вагітності. Саме тому перед здачею аналізу на рівень кортизолу слід уникати напружених ситуацій, аби показник був коректним. Слід також повідомити лікаря про прийом будь-яких препаратів і, можливо, перервати його на кілька днів. Не можна перед аналізом курити та вживати алкоголь, забір крові проводиться вранці натщесерце.

Статеві гормони відповідають за наявність первинних та вторинних статевих ознак та репродуктивну систему. Гормональний дисбаланс, зокрема, у жінок, можливий, якщо є скарги на збій менструального циклу, болісні менструальні виділення, невиношування вагітності, безпліддя. У таких випадках здається аналіз на статеві гормони. Правила підготовки до його здачі майже ті самі. Крім того, за декілька днів слід утриматись від статевих контактів. Жінки перед аналізом мають вказати день менструального циклу, при вагітності - її строк, при менопаузі - час її початку. Також необхідно повідомити про прийом препаратів, особливо гормонів та антибіотиків.

Пам'ятайте! Якісні, високотехнологічні лабораторні дослідження нашої медичної лабораторії завжди на сторожі правильного діагнозу.

Ми допомагаємо лікарям, лікарі допомагають Вам!
За додатковою інформацією звертайтесь по 📞:
0312 64 46 75;
067 312 66 69;
050 338 17 48.

Знижка на пакетні програми діагностики

Детальніше