Вітаємо з почесною відзнакою генеральну директорку медичної лабораторії «Астра-Діа» Нелю Лазар ✨
Сьогодні Ужгородська міська рада нагородила Нелю Миколаївну почесною грамотою за активну благодійну діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток громади міста, підтримку військовослужбовців, ветеранів, дітей, внутрішньо переміщених осіб та незахищених верств населення.
Команда «Астра-Діа» щиро пишається цією абсолютно заслуженою нагородою. Ми, як ніхто інший, знаємо про колосальний обсяг роботи, які Неля Миколаївна щодня виконує задля підтримки волонтерського руху та допомоги тим, хто цього найбільше потребує.
Завдяки нашій генеральній директорці «Астра-Діа» — це не просто медична лабораторія, а великий соціально відповідальний бізнес. Ми не лише створюємо робочі місця, а й активно підтримуємо військових, дбаємо про громаду та формуємо нові стандарти турботи про здоров'я.
Ми щиро підтримуємо всі ідеї та благодійні починання. Доки поруч є такі люди, як Неля Лазар — з великим добрим серцем, які не бояться брати на себе відповідальність та дбати про інших — наше суспільство залишається незламним 💙💛




