![301371172 5475230119187514 6389492871235634667 n](/assets/news/241/large/301371172_5475230119187514_6389492871235634667_n.jpeg?1661441183)
Шаную воїнів, біжу за героїв України!
25.08.2022“Шаную воїнів, біжу за героїв України!”, - скажемо ми вже цієї суботи, 27 серпня!
Саме цього дня стартує великий благодійний марафон-забіг, покликаний вшанувати пам’ять загиблих Захисників та Захисниць, що віддали життя за нашу державу та продемонструвати підтримку їхнім близьким.
Команда “Астра-Діа” долучається до забігу й запрошує до цього й вас! Ми підготували для всіх учасників забігу цікаві дисконтні програми на ряд досліджень від “Астра-Діа”, тож є нагода поєднати хорошу справу з користю для себе.
Долучайтеся!