Оформлення онлайн замовлення на сайті тимчасово неможливе. Просимо вибачення за незручності!

Детальніше
294904781 5376144515762742 5112603344233768404 n

Вітаємо з Днем народження!

20.07.2022

Із надзвичайним, піднесеним настроєм починаємо сьогоднішній день із привітань!

Весь колектив великої дружної сім’ї «Астра-Діа» вітає з ювілеєм нашу натхненницю, наставницю, вірного друга та мудрого керівника - Неля Лазар (Nelya Lazar)!

Усім нам пощастило йти шляхом розвитку, вдосконалення та успіху поруч із Вами, Нелю Миколаївно. Пишаємось бути дотичними до великої справи, започаткованої Вами, щодня надихатись Вашою енергією, цілеспрямованістю, самовіддачею та професіоналізмом. Для кожного з нас Ви, без перебільшення, приклад для наслідування, бо ж саме такі люди, як Ви, здатні зробити цей світ кращим. Бути сильною Жінкою в такому складному, мінливому сьогоденні - це під силу не всім, але Ви - той яскравий приклад прекрасної, сучасної української Жінки: сильної та ніжної, завзятої та мудрої, успішної та невтомної, - матері, дружини, берегині.

Тож, сьогодні бажаємо Вам міцного здоров’я та глибокої внутрішньої рівноваги. Впевненості у власних силах та задоволення від усього, з чим зустрічаєтесь на життєвому шляху. Нехай Вам посміхається доля, а успіхи - тільки примножуються. Нехай у сім’ї панує злагода, в душі - любов, а довкола будуть близькі серцю люди. І нехай всі мрії здійснюються!

Зі святом Вас!

Знижка на пакетні програми діагностики

Детальніше