Оформлення онлайн замовлення на сайті тимчасово неможливе. Просимо вибачення за незручності!

Детальніше
309454075 5571749839535541 9092424266141174634 n

Всесвітній день серця

29.09.2022

Сьогодні відзначається Всесвітній день серця. Саме серцево-судинні захворювання протягом багатьох років залишаються основною причиною смертності в усьому світі. Зокрема, й в Україні 64,3 % смертей є наслідком саме хвороб серця й судин.

Найбільш поширеною патологією серця серед дорослого населення є ішемічна хвороба серця (ІХС). Це патологічний стан, при якому відбувається порушення кровообігу у коронарних судинах. Важливо пам’ятати і про те, що на початковій стадії при правильно підібраному лікуванні прогресування захворювання можна сповільнити та контролювати довгі роки.

☝️ Інфаркт міокарда - вкрай небезпечний стан для життя. Це омертвіння ділянки серцевого м'яза при різкому виникненні дисбалансу між потребою міокарда в кисні і його доставкою до серця. Основним симптомом при інфаркті міокарда є біль за грудиною, яка нагадує напад стенокардії, але відрізняється більшою інтенсивністю.

☝️ Інсульт — це гостре порушення мозкового кровообігу, внаслідок якого виникає пошкодження частини головного мозку. Інсульт найчастіше є ускладненням гіпертонічної хвороби і розвивається на фоні різкого підвищення артеріального тиску.

☝️ Хронічна серцева недостатність (ХСН) — це патологічний стан, при якому серце не забезпечує органи і тканини необхідною кількістю крові відповідно до метаболічних потреб тканин.

Хворобу набагато легше вилікувати на ранніх стадіях. Саме тому не варто чекати почастішання симптомів і небезпечних ускладнень. Профілактичні візити до кардіолога необхідно здійснювати не рідше разу на рік. Поряд із ефективними методами діагностики, такими, як ЕКГ, слід пройти ряд лабораторних досліджень. “Астра-Діа” рекомендує:

🔬 Панель "Ліпідограма 1" (холестерин загальний, ХС ЛПВЩ, коефіцієнт атерогенності): 125 грн, 1-2 дні
🔬 Коагулограма (ПЧ/сек., ПТ по Квіку в %, МНВ/INR, ПТІ/%, АЧТЧ, фібриноген, ТЧ):
270 грн, 1 день
🔬 Глюкоза крові (сироватка), glucose (serum): 75 грн, 1-2 дні
🔬Тропонін І (Troponin I), кількісно: 220 грн, 1-2 дні
🔬Креатинфосфокіназа-МВ-фракція (КФК-МВ, CK-MB): 150 грн, 1-2 дні
🔬 С-реактивний білок (CRP), (кількісне визначення): 100 грн, 1-2 дні
🔬 Гомоцистеїн (Homocysteine): 345 грн, 1-2 дні
🔬 Тиреотропний гормон, тиреотропін (ТТГ, TSH): 140 грн, 1-2 дні
 

Знижка на пакетні програми діагностики

Детальніше