Оформлення онлайн замовлення на сайті тимчасово неможливе. Просимо вибачення за незручності!

Детальніше
291759948 5325066080870586 2501895933411578150 n

Як розрізнити отруєння чи кишкову інфекцію

01.07.2022

Харчова токсикоінфекція, або простіше - отруєння, насправді можна сплутати з кишковою інфекцією. Причина кишкових інфекцій – бактерії і віруси, що потрапляють до організму з водою, через брудні предмети та їжу.

Отруєння ж виникає через потрапляння в організм токсинів, що утворюються, коли були порушені правила кулінарної обробки продуктів та зберігання готових страв. Крім того отруїтися можна грибами або сурогатами алкоголю, парами ртуті або чадним газом, в результаті укусу отруйної комахи або змії, тощо.

Таким чином, і кишкова інфекція, викликана вірусом (наприклад, ротавірусна) або бактерією (наприклад, сальмонельоз), і ХТІ – це все інфекції.

І кишкові інфекції, і харчові отруєння - недуги, які вимагають постійного догляду за пацієнтом, прийому призначених лікарем препаратів та дотримання суворої дієти. Але точно діагностувати кишкову інфекцію, чи ХТІ, орієнтуючись лише на симптоми, не можна. Для диференціації призначається мікробіологічний аналіз калу, а в складних випадках - загальний аналіз крові.

Ми допомагаємо лікарям, лікарі допомагають Вам!

Знижка на пакетні програми діагностики

Детальніше