Клініко-діагностична лабораторія «Астра-Діа» працює у Мукачеві

У 2013-му році у Мукачеві відкрили відокремлене відділення — клініко-діагностичну лабораторію приватного підприємства «Астра-Діа». Цей підрозділ надає якісні та швидкі лабораторні послуги у найкоротші терміни. Мукачівці оцінили рівень надання медичних послуг, довіряють тутешнім спеціалістам і здають аналізи у медичній лабораторії «Астра-Діа». Відвідувачі відзначають відповідальне ставлення адміністраторів до своєї роботи та медсестер, які якісно і безболісно виконують процедуру забору крові, як дорослим, так і дітям. Суворе дотримання санітарно-епідеміологічного режиму, чистота та одноразові розхідні матеріали для забору крові є запорукою і надійною гарантією захисту від інфекцій для відвідувачів «Астра-Діа».

Клініко-діагностична лабораторія складається з трьох підрозділів. У загально-клінічному – фахівці виконують аналізи сечі на Німецькому аналізаторі фірми Human Combilyzer 13. Також досліджують осад сечі, фарбують мазки та виконують інші аналізи.

У біохімічному підрозділі на автоматичному аналізаторі ROCHE (COBAS INTEGRA 400 plus) лікарі-лаборанти виконують біохімічний аналіз крові. У результаті отримують показники вуглеводного і ліпідного обмінів, печінкові, ниркові, ревмопроби та інше.

Гематологічні дослідження виконують на сучасному автоматичному аналізаторі Mythic 22, який дає можливість визначити 22 параметри крові, включаючи лейкоцитарну формулу. Незабаром цей підрозділ обладнають ще одним Японським гематологічним аналізатором Sysmex X-500і.

При виявленні патологічних змін у показниках крові досліджується лейкоцитарна формула під мікроскопом. Всі пофарбовані препарати крові, мазки на цитологію та мікрофлору вивчаються під мікроскопом Німецького виробника «Сarl Zeiss». Є можливість бачити клітини на моніторі та зберігати фото в архіві. Знімки препаратів можуть надати лікарям в електронному вигляді.

Всі інші аналізи медична лабораторія «Астра-Діа» виконує в Ужгороді в центральній лабораторії. Це й бактеріологічні, молекулярно-генетичні ПЛР дослідження, аналізи на гормони, онкомаркери, інфекції тощо.

Приміщення, професійне обладнання, фахові працівники та повна автоматизація лабораторного процесу створили найкращі умови для медичних лабораторних послуг мешканцям Мукачева та Закарпатської області вцілому.

Знижка на пакетні програми діагностики

Детальніше