Оформлення онлайн замовлення на сайті тимчасово неможливе. Просимо вибачення за незручності!

Детальніше

«Вибір України», «Лідер року» та «Вища проба» - нагороди медлабораторії «Астра-Діа» у 2018 році

Медична лабораторія «Астра-Діа», яка на теренах Закарпаття існує уже 10 років, за час своєї роботи отримала чимало нагород як обласного, так і державного рівня.

У 2018-му закарпатську лабораторію уже відзначили трьома престижними всеукраїнськими нагородами. Ідеться про «Вибір України-2018» (який вручають лідерам серед українських підприємств), про національний сертифікат «Лідер року», який надають за високі стандарти ведення бізнесу (надання медичних послуг) як невід’ємної частини будь-якого прогресивного суспільства. Науково-експертною радою Міжнародної іміджевої програми «Лідери ХХІ століття» також присуджено послугам медичної лабораторії національного знаку якості «Вища проба». Крім того, національний сертифікат «Керівник року-2018», що вручається за значний внесок у робочий процес, старанність і раціоналізм, отримала генеральний директор ПП «Астра-Діа» Неля Лазар (Nelya Lazar).

Неля ЛАЗАР
генеральний директор та співзасновник Медичної лабораторії «АСТРА-ДІА»:

2018-ий рік став дуже плідним для нашої медичної лабораторії «АСТРА-ДІА». Все почалося із першої нагороди цього року. Нас номінували, а потім відзначили нагородою «Вибір року». Це нагорода, яка відзначає, характеризує наш високий рівень бренду, високий рівень надання послуг. Наступною відзнакою став національний сертифікат «Лідер року-2018». Ми отримали золото рейтингу, тобто ми є четвертими в Україні і першими на Закарпатті. Власне, ця нагорода характеризує фінансові показники успішної діяльності за видом (у нашому випадку – «Медична практика»).
Приємно відзначити, що ми щороку номінуємося у цій відзнаці.

Лідерами галузі ми були у 2015-му, 2016-му, і от тепер у 2018-му. От ще зовсім нещодавно нас номінували на відзнаку «Вища проба», це говорить про якісне надання медичних послуг у нашому регіоні, у Закарпатті. Наша медична лабораторія дійсно старається, ми робимо усе можливе, аби надавати якісні медичні послуги. Бо ж працюємо зі здоров’ям людей – це велика відповідальність. Щиро хочу побажати міцного здоров’я усім нашим краянам та подякувати їм за те, що допомагають нам у цьому складному процесі. Адже, якби не ви, шановні наші відвідувачі, то, напевно, ми б не змогли досягати свої цілей і не мали б так багато нагород.

Знижка на пакетні програми діагностики

Детальніше