Відео

Сучасну модульну систему Cobas PRO першою в Україні запустила медична лабораторія «Астра Діа»

 

 

 

 

Бактеріологічна лабораторія «Астра-Діа» в Ужгороді: ретельність, якість, об’єктивність

Із серпня 2016 року в Ужгороді запрацювала перша приватна бактеріологічна лабораторія на Західній Україні. Першочергові завдання її створення — поєднання двох діагностичних підрозділів: бактеріологічного та молекулярно-генетичного (ПЛР), а також підбір досвідченого персоналу, у роботі якого можна бути впевненим. І протягом двох років, як зазначають закарпатські лікарі та пацієнти, у медичній лабораторії АСТРА-ДІА якісно та ретельно виконують молекулярно-генетичні та бактеріологічні дослідження.

При створені бактеріологічної лабораторії врахували усі вимоги щодо розміщення, облаштування та дотримання санітарно-епідеміологічних норм, згідно з відповідними наказами Міністерства Охорони Здоров’я України.

Більше в сюжеті👇

У мережі лабораторій «Астра-Діа» аналіз крові здійснюють на обладнанні світового рівня

Треба здати кров швидко та безболісно, отримати якісні результати досліджень у короткий термін?

Усе це можливо у мережі лабораторій «Астра-Діа». Наші спеціалісти постійно підвищують рівень надання медичної допомоги у сфері лабораторної діагностики.

Доказом цього є черговий апгрейд обладнання і запуск у роботу повністю автоматичного гематологічного аналізатора марки SYSMEX (модель XN 550, виробництва Японії).

Більше в сюжеті.

 

Унікальні ПЛР-дослідження здійснюють у медичній лабораторії «Астра-Діа» в Ужгороді

Медична лабораторія «Астра-Діа» із 2012 року запровадила молекулярно- генетичні дослідження методом ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції). Це дало змогу виявлення збудника захворювання на основі генетичної інформації.

 

«Вибір України», «Лідер року» та «Вища проба» - нагороди медлабораторії «Астра-Діа» у 2018 році

Медична лабораторія «Астра-Діа», яка на теренах Закарпаття існує уже 10 років, за час своєї роботи отримала чимало нагород як обласного, так і державного рівня.

У 2018-му закарпатську лабораторію уже відзначили трьома престижними всеукраїнськими нагородами. Ідеться про «Вибір України-2018» (який вручають лідерам серед українських підприємств), про національний сертифікат «Лідер року», який надають за високі стандарти ведення бізнесу (надання медичних послуг) як невід’ємної частини будь-якого прогресивного суспільства. Науково-експертною радою Міжнародної іміджевої програми «Лідери ХХІ століття» також присуджено послугам медичної лабораторії національного знаку якості «Вища проба». Крім того, національний сертифікат «Керівник року-2018», що вручається за значний внесок у робочий процес, старанність і раціоналізм, отримала генеральний директор ПП «Астра-Діа» Неля Лазар (Nelya Lazar).

Неля ЛАЗАР
генеральний директор та співзасновник Медичної лабораторії «АСТРА-ДІА»:

2018-ий рік став дуже плідним для нашої медичної лабораторії «АСТРА-ДІА». Все почалося із першої нагороди цього року. Нас номінували, а потім відзначили нагородою «Вибір року». Це нагорода, яка відзначає, характеризує наш високий рівень бренду, високий рівень надання послуг. Наступною відзнакою став національний сертифікат «Лідер року-2018». Ми отримали золото рейтингу, тобто ми є четвертими в Україні і першими на Закарпатті. Власне, ця нагорода характеризує фінансові показники успішної діяльності за видом (у нашому випадку – «Медична практика»).
Приємно відзначити, що ми щороку номінуємося у цій відзнаці.

Лідерами галузі ми були у 2015-му, 2016-му, і от тепер у 2018-му. От ще зовсім нещодавно нас номінували на відзнаку «Вища проба», це говорить про якісне надання медичних послуг у нашому регіоні, у Закарпатті. Наша медична лабораторія дійсно старається, ми робимо усе можливе, аби надавати якісні медичні послуги. Бо ж працюємо зі здоров’ям людей – це велика відповідальність. Щиро хочу побажати міцного здоров’я усім нашим краянам та подякувати їм за те, що допомагають нам у цьому складному процесі. Адже, якби не ви, шановні наші відвідувачі, то, напевно, ми б не змогли досягати свої цілей і не мали б так багато нагород.

«Астра-Діа» - злагоджена робота, постійне прагнення до вдосконалення та якісний результат

Мережа медичних лабораторій «АСТРА-ДІА» - найбільша на Закарпатті – уже більше 10 років успішно працює в області. Якщо у 2008-му «АСТРА-ДІА» мала всього одну лабораторію у Тячеві, яка приймала 20-30 відвідувачів на день, то нині це – ціла мережа з 26 пунктів забору крові і чотирьох лабораторних центрів. Разом же ці відокремлені відділення в усьому Закарпатті приймають щоденно сотні людей, котрим не байдуже їхнє здоров'я.

 

 

Клініко-діагностична лабораторія «Астра-Діа» працює у Мукачеві

У 2013-му році у Мукачеві відкрили відокремлене відділення — клініко-діагностичну лабораторію приватного підприємства «Астра-Діа». Цей підрозділ надає якісні та швидкі лабораторні послуги у найкоротші терміни. Мукачівці оцінили рівень надання медичних послуг, довіряють тутешнім спеціалістам і здають аналізи у медичній лабораторії «Астра-Діа». Відвідувачі відзначають відповідальне ставлення адміністраторів до своєї роботи та медсестер, які якісно і безболісно виконують процедуру забору крові, як дорослим, так і дітям. Суворе дотримання санітарно-епідеміологічного режиму, чистота та одноразові розхідні матеріали для забору крові є запорукою і надійною гарантією захисту від інфекцій для відвідувачів «Астра-Діа».

Клініко-діагностична лабораторія складається з трьох підрозділів. У загально-клінічному – фахівці виконують аналізи сечі на Німецькому аналізаторі фірми Human Combilyzer 13. Також досліджують осад сечі, фарбують мазки та виконують інші аналізи.

У біохімічному підрозділі на автоматичному аналізаторі ROCHE (COBAS INTEGRA 400 plus) лікарі-лаборанти виконують біохімічний аналіз крові. У результаті отримують показники вуглеводного і ліпідного обмінів, печінкові, ниркові, ревмопроби та інше.

Гематологічні дослідження виконують на сучасному автоматичному аналізаторі Mythic 22, який дає можливість визначити 22 параметри крові, включаючи лейкоцитарну формулу. Незабаром цей підрозділ обладнають ще одним Японським гематологічним аналізатором Sysmex X-500і.

При виявленні патологічних змін у показниках крові досліджується лейкоцитарна формула під мікроскопом. Всі пофарбовані препарати крові, мазки на цитологію та мікрофлору вивчаються під мікроскопом Німецького виробника «Сarl Zeiss». Є можливість бачити клітини на моніторі та зберігати фото в архіві. Знімки препаратів можуть надати лікарям в електронному вигляді.

Всі інші аналізи медична лабораторія «Астра-Діа» виконує в Ужгороді в центральній лабораторії. Це й бактеріологічні, молекулярно-генетичні ПЛР дослідження, аналізи на гормони, онкомаркери, інфекції тощо.

Приміщення, професійне обладнання, фахові працівники та повна автоматизація лабораторного процесу створили найкращі умови для медичних лабораторних послуг мешканцям Мукачева та Закарпатської області вцілому.

Конференція "Прорив"

Найкращі тренери та топ-менеджери з усієї України провели в Ужгороді конференцію серії "Прорив". Ряд лекцій від провідних фахівців стосувався маркетингу та продажів: практичні поради власникам та менеджерам для упізнаваності та успішності бренду.

Генеральний партнер проекту, медична лабораторія "Астра-Діа", одним із непорушних стандартів роботи визначає постійне вдосконалення, підвищення як кваліфікації, так і бізнес-грамотності своїх працівників, як запоруку успішного сервісу та якості надання медичних послуг.

Більше розповість генеральний директор ПП "Астра-Діа" Неля Лазар (Nelya Lazar).